Neden GNOME?

Kolaylık, rahatlık ve kontrol ile işleri halledin.

Bilgisayar kullanmanın kolay ve zarif yolu olan GNOME, en iyi bilgisayar deneyimine sahip olmanız için tasarlanmıştır.

Basit ve Kullanımı Kolay

GNOME masaüstü ortamının her parçası, kullanımı basit ve kolay hale getirmek için tasarlanmıştır. Etkinlikler Genel Görünümü, tüm temel görevlere erişmenin basit bir yoludur. Açık pencerelerinizi görüntülemek, uygulamaları başlatmak ya da yeni iletilerinizi denetlemek için tek yapmanız gereken düğmeye basmaktır. Her şeyin uygun bir yerde olması, farklı teknolojilerden oluşan bir labirentte kaybolmayacağınız anlamına gelir.

Sezgisel ve Verimli

GNOME, işlerinizi halletmenize yardımcı olan odaklanmış bir çalışma ortamı sunar. Üretkenliğinizi artıracak özelliklerle doludur: tüm çalışmalarınıza tek bir yerden erişmenize yardımcı olan güçlü bir arama özelliği; aynı anda birden fazla belgeyi görüntülemenizi kolaylaştıran yan yana pencereler; tüm verilerinize tek yerden erişmenizi sağlayan çevrimiçi hesaplarla sorunsuz tümleşim; bildirimlerle rahatça ilgilenen, hızlı yanıt vermenizi ya da uygun bir zamanda geri dönmenize olanak sağlayan mesajlaşma sistemi…

İncelikle Hazırlanmış

GNOME masaüstü ortamının her yönü uyumlu bir bütün olarak hazırlanmış ve tutarlı ve tümleşik bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır. Detaylara gösterdiğimiz özen, istediğiniz işleri engellemeden yapmanızı sağlayan pürüzsüz ve kusursuz bir ürün anlamına gelir. GNOME kullanması keyifli ve göz alıcı bir arayüze sahiptir.

Ve çok daha fazlası…