GNOME Türkiye

Neden GNOME?

Kolaylık, rahatlık ve denetimle işleri bitirin

Bilgisayar kullanmanın kolay ve zarif yolu olan GNOME, en iyi bilgisayar deneyimini almanız için tasarlanmıştır.

Basit ve kullanımı kolay

GNOME masaüstü ortamının her parçası, kullanımı basit ve kolay yapmak için tasarlanmıştır. Etkinlikler Genel Görünümü, tüm temel görevlere erişmenin basit yoludur. Açık pencerelerinizi görüntülemek, uygulamaları başlatmak ya da yeni iletilerinizi denetlemek için tek yapmanız gereken düğmeye basmaktır. Her şeyin uygun yerde olması, başka teknolojilerden oluşan labirentte yitmeyeceğiniz anlamına gelir.

Sezgisel ve verimli

GNOME, işlerinizi yapmanıza yardımcı olan odaklanmış çalışma ortamı sunar. Üretkenliğinizi artıracak özelliklerle doludur: tüm çalışmalarınıza tek yerden erişmenize yardımcı olan güçlü arama özelliği; aynı anda birden çok belgeyi görüntülemenizi kolaylaştıran yan yana pencereler; tüm verilerinize tek yerden erişmenizi sağlayan çevrim içi hesaplarla sorunsuz tümleşim; bildirimlerle rahatça ilgilenen, hızlı yanıt vermenizi ya da uygun zamanda geri dönmenize sağlayan mesajlaşma sistemi…

İncelikle hazırlanmış

GNOME masaüstü ortamının her yönü tutarlı ve tümleşik deneyim sunmak için tasarlanmıştır. Ayrıntılara gösterdiğimiz özen, istediğiniz işleri engellemeden yapmanızı sağlayan pürüzsüz ve kusursuz ürün anlamına gelir. GNOME’un kullanması keyifli ve göz alıcı arayüzü vardır.

Ve daha çoğu…